BOTAŞ Sürdürülebilir Enerji Zirvesi

BOTAŞ Sürdürülebilir Enerji Zirvesi

14.01.2021 12:00:00

Enerji kaynaklarını verimli ve etkin kullanarak çevreye ve sürdürülebilir yaşama hassasiyet gösteren ve bu kapsamda yürüttüğü yenilikçi ve öncü çalışmalar ile sektöre yön veren BOTAŞ, her yıl düzenlediği enerji verimliliği etkinliklerine bu yıl da devam etmektedir.

Artık geleneksel hale gelen enerji verimliliği etkinliklerinin ilki 11-12 Ocak 2019 tarihinde Petrol İşletmeleri Bölge Müdürlüğünde, ikincisi 11 Ocak 2020 tarihinde Doğal Gaz İşletme ve Piyasa İşlemleri Bölge Müdürlüğünde “Çalıştay” olarak düzenlenmişti. Enerji sektöründen pek çok temsilcinin katılacağı BOTAŞ Sürdürülebilir Enerji Zirvesi bu yıl pandemi nedeniyle online olarak düzenlenecektir.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez’in himayelerinde gerçekleşecek BOTAŞ Sürdürülebilir Enerji Zirvesi, 15 Ocak tarihinde saat 10:40’ta canlı yayımlanacaktır.

Enerjinin Bugünü ve Yarını Masaya Yatırılıyor

2020 yılı enerji görünümü, sektördeki yenilikler, enerji verimliliği çalışmaları, sektörün önde gelenleri ve alanında uzman konukların katılımı ile değerlendirilecektir. Etkinliğe www.botas.gov.tr adresinden ulaşılabilecektir.

Tarih: 14/1/2021